Популярні роли – 4 види

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 голосов, средний: 5.00 из 5)
Loading...
Популярные роллы - 4 вида

У світі існує більше ста видів різних рецептів ролів. З кожним роком це число збільшується , завдяки різним кулінарним конкурсам та зусиллям майстрів суші всіх країн. Однак серед усього різноманіття рецептів , можна виділити особливо популярні види ролів в Росії і Україні .

На даний момент , всі популярні роли можна умовно розділити на такі групи:
– класичні
– вегетаріанcкіе
– гострі
– гарячі
Ще кілька років тому важко було уявити собі такий широкий асортимент цих страв. З появою японської кухні на території Росії і України , більше симпатій з боку любителів японської кухні завоювали класичні роли Філадельфія і роли каліфорнія . За статистикою , ці два види ролів замовляють щодня сотні разів і тому , їх по праву можна віднести до найпопулярніших роллам в Росії і Україні . Ці популярні роли часто входять до складу різних наборів по акціях і спеціальними пропозиціями .
Вегетаріанські роли не містять риби і тому дуже часто цей вид ролів рекомендують вагітним. Начинка ролів складається зі свіжого огірка , авокадо , болгарського перцю та інших овочів.
Гострий рол (або спайс роли ) це популярні роли серед любителів гострих страв. До складу ролів входить соус спайс . Гострий соус готується на основі японського майонезу. Для додання соусу потрібної гостроти зазвичай додається соус Тобаско або соус чилі.
Гарячі роли (або запечені ) ще одні популярні роли , які подаються тільки теплими. Ролл запікається в сирі , стружці шкірки лосося або кунжуті .
Крім традиційних ролів , сьогодні все частіше можна зустріти солодкі роли . Це порівняно нове блюдо користується популярністю не тільки серед дітей , а й дорослих. Популярні роли з начинкою з вершкового сиру , полуниці , ківі і банана мають воістину неповторний смак.
Всі інші популярні види ролів являють собою поєднання вже перерахованих видів і їх можна назвати простими тільки тому , що вони не мають яскраво вираженої гостроти , що містять риба або морепродукти , тобто не є вегетаріанськими , і не піддаються термічній обробці.

populjarnie-rolli-4-vida

 

Готується до: 30 хв
300 Ккал.

Якщо рецепт Вам сподобався - будь ласка, поділіться смачненьким з друзями!

Be the first to comment

Leave a Reply

Ваш email не буде публікуватися.