Як нагодувати нехочуху?

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 голосов, средний: 5.00 из 5)
Loading...
Как накормить нехочуху? 1

Дитина категорично мотає головою і не хоче відривати ротик , вислизає з дитячого стільчика , кричить і всіляко протестує при спробі нагодувати його ? Якщо для вашого сніданку / обіду / вечері така картина невластива – радійте – ви щаслива мама ! Решті раджу не засмучуватися і дотримуватися порад , які допоможуть вам вирішити питання як нагодувати нехочуху .

1. Ніяких погроз! Харчове насильство здатне принести не тільки фізичну , але й психологічну шкоду дитині. Якщо дитина не хоче їсти , значить, їй в цей момент  не потрібно . Якщо не хоче їсти саме це блюдо , значить, не потрібно саме воно . Головне пам’ятати – зайва ложка пюре не варта півгодинної істерики , яка, до речі , цілком може закінчитися блювотою.
2. Ніяких умовлянь ! Умовляння , наполегливі повторні пропозиції їжі – це те ж насильство , тільки в м’якій формі. Але що робити , якщо дитину просто необхідно нагодувати , наприклад , перед прийомом ліків ? Робіть це під виглядом гри або жарту , або енергійним , але обов’язково веселим навіюванням. Уникайте конфліктів . Домовляйтеся , але не умовляйте .
3. Мультфільм + їжа ? ! Їсти під час перегляду кінофільму або передачі – одне з улюблених занять дорослих. Але навіть для дорослих користі від такої їжі мало. Коли дитина відволікається на читання або перегляд мультиків за їжею , їжа майже не засвоюється , вміст тарілки швидко остигає , і дитина взагалі втрачає до неї інтерес.

красиво-оформленное-блюдо

4. Не треба хвилюватися ! Не треба побиватися , що дитина з’їла , у скільки і в яких саме кількостях. Найголовніше це якість їжі . Не приставайте з питаннями : «А , що ти поїв ? А ти не хочеш їсти? » Коли захоче , тоді й попросить , тобто коли зголодніє .
5. Проявіть фантазію! Різні фігурки з хліба замість звичного прямокутного шматочка , яєчня у вигляді сонця , « мухомори » з помідорів на галявині з салатної зелені – саме це по справжньому збуджує апетит дитини. А якщо ви ще й підключите малюка до їх створення , користі від цього процесу буде набагато більше. Фантазуйте , і вам обов’язково воздасться !

Найголовніше в цьому процесі годуванні нехочухі , це терпіння і спокій , наберіться їх і у вас обов’язково все вийде!

как-накормить-нехочуху

А тут невелика підбірка креативних бутербродів саме для цього випадку!

 

 

Готується до: 30 хв
300 Ккал.

Якщо рецепт Вам сподобався - будь ласка, поділіться смачненьким з друзями!

Be the first to comment

Leave a Reply

Ваш email не буде публікуватися.